Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt

  Wyniki wyszukiwania: 13

  Filtry

  Trudno jest sobie wyobrazić przytulne wnętrze bez dopasowanych do stylu pomieszczenia akcesoriów. W uzyskaniu przyjemnego dla oka efektu i nadaniu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru pomóc mogą eleganckie poduszki dekoracyjne. Żółte, granatowe, beżowe, a może czarne? Niezależnie od tego, na jakim efekcie Ci zależy, z pewnością odpowiednie dodatki znajdziesz w naszym sklepie.


  Odmieniaj wnętrza z ozdobnymi poduszkami na kanapę


  Wykorzystanie ozdobnych poduszek do wystroju salonu poprzez umieszczenie ich na kanapie, krzesłach lub fotelu skutecznie wpłynie na poprawę ogólnego wyglądu pomieszczenia. Jest to tani i jednocześnie bardzo prosty sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu zupełnie nowego charakteru, bez konieczności robienia gruntownego remontu oraz wymiany mebli. To jaki zostanie uzyskany efekt, zależy od kolorystyki i stylu, w jakim zostało urządzone pomieszczenie. Przykładowo, zielone poduszki dekoracyjne będą idealne dla osób, którym zależy na ożywieniu wnętrz. Ciemna zieleń to także barwa kojarząca się z okresem świąt Bożego Narodzenia i idealnie komponująca się ze szlachetną czerwienią.


  Często wykorzystywanym w wystroju salonów dodatkiem są poduszki dekoracyjne w kwiaty. Ten znany na całym świecie motyw ma bardzo duży potencjał dekoratorski. Sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Poduszki dekoracyjne w kwiaty mogą być mocno zdobione albo wprost przeciwnie — delikatne i minimalistyczne. Od Ciebie zależy, jaki styl preferujesz.


  Eleganckie poduszki dekoracyjne do Twojego domu - kupuj w Gatz Design!


  Niezależnie od tego, czy poszukujesz poduszek dekoracyjnych czarnych, beżowych, granatowych, czy żółtych, znajdziesz je w sklepie internetowym Gatz Design. Z powodzeniem dopasujesz je do wystroju pokoju dziecięcego, gościnnego, sypialni lub salonu. Nasze produkty dostępne są w różnych wymiarach. Zapraszamy do zapoznania się akcesoriami dostępnymi w niniejszej kategorii.